Teistmoodi vannitoad Bibi Steinbergilt. Ettevaatust, väga inspireeriv!

Kodu

Vannitoa planeerimiseks ja kujundamiseks inspiratsiooni ammuta Bibi Steinbergi kujundatud vannitubades! Tema sisekujundustes ei ole pea kunagi keraamilist plaati, tüüpilisi vannitoatooteid ega muud ootuspärast. Isegi vanni ja valamu laseb ta sageli valmistada eritellimusel täpselt enda visiooni järgi, samas armastab ta kohandada idamaist või antiikmööblit praktilisele funktsioonile. Tulemus on alati elegantne ja luksuslik.

Lubikrohvid: Safran
Looduskivi valamud ja seinaviimistluses: Hansakivi
Sanitaartehnika, aksessuaarid, Zuccetti segistid: Spa Sanitaartehnika
WC süsteemid: Tece

Bibi eelistuses võiks selles ruumis olla looduslikud materjalid ‒ seinal lubikrohv  või naturaalne kivi .

Lubikrohv sobib allergikutele. See on niiskus- ja veekindel ning antibakteriaalne. Ei pleegi ja on ka aastate pärast sama ilus. Loomulikult saab lubikrohvi ka viimistleda erinevate looduslike viimistlusmaterjalidega  sõltuvalt sellest, millist tulemust soovib keegi saavutada.

Looduskivi on kasutatud sajandeid ‒ see on väga ilus ja naturaalne materjal mitmekülgsete valikuvõimalusega. Marmor, graniit, kvartsiid, paekivi – kõik on väga erineva ilmega. Looduskivi saab töödelda erinevate pinnaviimistlustega. See saab olla krobeline, matt, põletatud või poleeritud. Hooldusele mõeldes on seda võimalik katta spetsiaalset kaitset tekitavate vahenditega, mis tähendab seda, et looduskivi pind hakkab hülgama vett ja mustust ning nii on seda tunduvalt lihtsam hooldada.

Oma kahes kodus on Bibil väga praktiline põrandaküttega betoonpõrand ‒ soe, ent samas ei muutu niiskeks ja saab vaiba maha panna.

Klaasseintele eelistab Bibi vanni ümbruses hubasema välimusega kardinaid. Taftkangas ei niisku väga kergesti ja on ka hõlpsalt puhastatav ‒ korraks pesumasinasse ja jälle nagu uus.

Vannitoas eelistab Bibi seinasiseseid segisteid, kuna vannitoa kapp ei ole kunagi nii sügav, nagu näiteks köögimööbel. Selline võte aitab ruumi säästa ja ka nähtav mulje on lihtsam.

On väga erinevate pinnaviimistlustega segisteid. Spa Sanitaartehnika suudab üllatada. Segisti ei pea tingimata olema kroomitud pinnaga, on ka harjatud, roostevaba, värvitud ja muu huvitava pinnaviimistlusega segisteid. Zuccettil on mõnus kummine ja pehme viimistlus, mis on katsudes mõnus ja ka visuaalselt väga ilus.

Zuccettil on segistite disainivalik nii lai, et neid leidub mõisa buduaari sobivatest kuni väikesse argisesse vannituppa klappivani. Üheks eeliseks on see, et standardvalikus on erinevad viimistlused.

Zuccetti sarja puhul meeldib Bibile asjaolu, et vaatamata sellele, et Zuccetti teeb koostööd maailma suurimate disaineritega, on sari ikkagi kõigile kättesaadava hinnaga.

Detailid loovad terviku

Aksessuaarid ei ole vannitoas Bibile teisejärguline teema. Nii nagu metalldetailidele tuleb vannitoas leida sama toon, leiab ta alati ka omavahel sobituvad aksessuaarid, mis võivad olla vannitoa aktsendiks ning lisavad ruumile elegantsi.

Üllatavalt hea valiku vannitoa aksessuaare leiab Spa Sanitaartehnika salongist, neid on puidust, metallist, kivist, klaasist jne.

WC-pott  peaks kindlasti olema seinale kinnitatud ja võimalikult delikaatse väljanägemisega. Tänasel päeval võiks valida isepuhastuva WC-poti, millel on ka bideefunktsioon. Tecel on olemas ka mehaaniliselt isepuhastuv pott, mis ei vaja elektrit.

Ka on Tecel suurim valik WC-nuppe ja nende kombinatsioonivõimalusi ning kõik need sobivad kõigi Tece raamidega.

Tutvu ka teiste Kodusaadetega!

Galerii