Tallinna mereäärseim elukvartal – Noblessneri

Kodu

Noblessneri Kvartal – luksuslikud korterid, mis asuvad vaid seitsme meetri kaugusel merest!

Tallinna kõige merelähedasem elukvartal: Noblessner

Arendus ja ehitus: Merko

Optimaalselt automatiseeritud “targa maja” lahendus: Nutikas maja

Töötasapinnad: Dekton

Mööbel ja dekoratiivsed seinalahendused: Enima

Söögitoa toolid ja Tom Dixoni valgustid: Inspira 

Padjakangad: Smartex

Valguslahendus, valgustid: Lampard

Tallinna kõige merelähedasema, Euroopaliku Noblessneri kvartal projekteeritud arhitekt Indrek Allmann ja AB PLUSS koostöös sisearhitektide Eeva Masso ja Katrin Tammsaarega. Arendaja Merko Ehitus ja BLRT, ehitaja Merko Ehitus.

Esimese valminud näidiskorteri sisustasid sisearhitektid Lilia Kristianson ja Reet Helisabeth Karm sisearhitektuuribüroost Karm&Kristianson.

Uute kodude siseviimistlust ja tehnilisi lahendusi tutvustab Merko kinnisvaraarenduse divisjoni direktor Tiit Kuusik.

Kodud on kõik optimaalselt automatiseeritud “targa maja” lahendustega, mis peale kulgemismugavuse annab eelkõige märgatava kokkuhoiu kütte ja ventilatsiooni kulu osas.

Minimalistlik, mattvalge köögi töötasapind ja töötasapinna tagune sein on hetkel teada olevaist materjalidest tugevaimast ja vastupidavaimast Dectonist, mis on portselani, klaasi ja kvartsi seguna valmistatud komposiitkivi.

Siin on kasutatud Carrara marmori mustrilist, valikus on ka teisi looduskivi mustreid.

Muidu sisearhitektuurseid eritellimuslahendusi pigem ühiskondlikesse ruumidesse valmistav Enima on valmistanud peale eritellimusmööbli siia dekoratiivse seinalahenduse.

Söögitoa aktsentseteks elementideks on Kartelli Masters kroomised toolid, mis pärinevad vanameister Philippe Starcki sulest, ning söögilaua kohal on samuti kroomi võtmes Tom Dixoni efektsed valgustid Inspirast.

Võluvad valged erifaktuursed pinnad toovad esile Smartexi efektsed ja aktsentsed padjakangad.

Magamistoa kangad on tumedamas võtmes ja materjalide faktuurid on kutsuvalt pehmed. Vaimustav on magamistoa seinakate Elitis Smartexilt, mille toob välja läbi mõeldud meeleoluvalgustus. Valguslahendus magamistoas on äärmiselt funktsionaalne.

Üldmeelolu loob mahe uputatud valgustus, voodipeatsi külge on integreeritud silma tervist arvestavad spetsiaalsed lugemislambid.

Kogu korteri valguslahenduse välja töötanud Lampardilt pärineb ka keskne Flosi lühter elutoas.

Tutvu ka teiste Kodusaadetega!

Galerii

Plaan