Rohimine, kuidas seda teha tulemusikult?

Aed

Rohimine võib olla imelihtne, kui Sul on õpetussõnad kogenud aednikult, Eve Labilt.

Vaata Aiasaadet, kus Eve Labi kirjeldab oma hiljutist õnnestunud avastust, Fokini kõblast, mille abil sujub rohimine oluliselt kiiremini.

Rohimine saab olla tunduvalt lihtsam, kui tead õige aedniku parimaid nippe! Ehk aednik Eve Labi jagab soovitusi õigeteks tööriistadeks! Ei mingit kummardamist enam, kui sul on Fokini kõbla!

Fokini kõbla leitas Venemaalt pärit insener, kes soovis leida lahendusi oma seljavaludele. mille leiutas seljaprobleemidega insener. Kõblasid on kahte suurust – väikene Fokini kõbla ja suur Fokini kõbla. Suurem on mõeldud köögiviljadele ja suurematele umbrohtudele, väiksemat on mugav aga kasutada mitmeaastastele ja õrnematele taimedele.

Hea nipp: Kõige parema tulemuse umbrohtude rohimiseks ja lahtisaamiseks saab, kui lõigata umbrohi läbi juurekaela alt mitte sügavamalt kui 5 cm sügavuselt. Selleks sobib nii vanaemade ajast pärit välkkõblas kui kaasaegsem ja ergonoomilisem Fokini kõblas.

“On oht, et pärast kõbla kasutamist võib saada suur kõplamise fanat – naadid, võililled jms lausa värisevad Fokini kõbla ees!” Eve Labi

Vaata ka teisi Aiasaate osasid!

Galerii